Corporació Municipal per a la legislatura 2015 - 2019
  • GRUP MUNICIPAL COMPROMÍS

Francesc Salom Salom
Alcalde
Regidor de Promoció Econòmica

Contacte: paco.salom@carcaixent.es

 

Desirée Palma Pérez
Portaveu Grup Municipal Compromís
Regidora de Personal i Cultura
1a tinenta d'alcalde
Titular Comissió Informativa d’Interior i Desenvolupament Econòmic

Titular Comissió Informativa de Serveis a la Ciutadania

Contacte: desiree.palma@carcaixent.es

 

Ivan Martí Escandell
Regidor de Serveis Municipals
Titular Comissió Informativa d’Interior i Desenvolupament Econòmic

Contacte: ivan.marti@carcaixent.es

 

Rosa Nicolau Borrás
Regidora de Festes i Patrimoni
3a tinenta d'alcalde
Titular Comissió Informativa de Serveis a la Ciutadania
Titular Comissió Informativa d’Interior i Desenvolupament Econòmic
Titular Comissió Informativa d'Hisenda

Contacte: rosa.nicolau@carcaixent.es

 

Natxo Escandell Garcia
Regidor de Joventut, Transparència i Participació Ciutadana
5é tinent d'alcalde
Titular Comissió Informativa d’Hisenda
Titular Comissió Informativa de Serveis a la Ciutadania
Titular Comissió Informativa d'Interior i Desenvolupament Econòmic

Contacte: natxo.escandell@carcaixent.es

 

Teresa Oliver Climent
Regidora de Benestar Social
6a tinenta d'alcalde
Titular Comissió Informativa de Territori
Titular Comissió Informativa de Serveis a la Ciutadania

Contacte: teresa.oliver@carcaixent.es

 

Vicent Albelda Roselló
Regidor d’Urbanisme, Esports i Educació
2n tinent d'alcalde
Titular Comissió Informativa d’Hisenda
Titular Comissió Informativa de Serveis a la Ciutadania
Titular Comissió Informativa de Territori

Contacte: vicent.albelda@carcaixent.es

 

Vicent Lluís Roca Rosalén
Regidor d’Hisenda
4t tinent d'alcalde
Titular Comissió Informativa d’Hisenda
Titular Comissió Informativa de Territori

Contacte: vlluis.roca@carcaixent.es

 

Ricard Torres Vidal
Regidor de PROCARSA i Piscina Coberta
7a tinent d'alcalde
Titular Comissió Informativa d’Hisenda
Titular Comissió Informativa de Territori
Titular Comissió Informativa d’Interior i Desenvolupament Econòmic

Contacte: ricard.torres@carcaixent.es

 

Paula Lozano Calatayud
Regidora de Turisme i Medi Ambient
Titular Comissió Informativa de Territori

Contacte: paula.lozano@carcaixent.es

 

 

  • GRUP MUNICIPAL PARTIT POPULAR

Salvador Ferrer Juan
Portaveu Grup Municipal Partit Popular
Titular Comissió Informativa de Serveis a la Ciutadania
Titular Comissió Informativa d’Interior i Desenvolupament Econòmic

Contacte: salvador.ferrer@carcaixent.es

 

J. Joaquín Roses Girbés
Titular Comissió Informativa d’Hisenda
Titular Comissió Informativa de Territori

Contacte: ximo.roses@carcaixent.es

 

Itziar Méndez Serra
Titular Comissió Informativa de Serveis a la Ciutadania
Titular Comissió Informativa d’Interior i Desenvolupament Econòmic

Contacte: itziar.mendez@carcaixent.es

 

Carolina Almiñana Lledó
Titular Comissió d’Hisenda
Titular Comissió Informativa de Territori

Contacte: carolina.lledo@carcaixent.es

 

  • GRUP MUNICIPAL GENT DE CARCAIXENT

Juan Bta. Albert Tormo
Portaveu Grup Municipal Gent de Carcaixent
Titular Comissió Informativa de Serveis a la Ciutadania
Titular Comissió Informativa de Territori

Contacte: juan.albert@carcaixent.es

 

Antonio Ahullana Guerola
Titular Comissió Informativa d’Hisenda
Titular Comissió Informativa d’Interior i Desenvolupament Econòmic

Contacte: antonio.ahullana@carcaixent.es

 

  • GRUP MUNICIPAL UNITS PER VALÈNCIA

Ana Calatayud Tortosa

Portaveu Grup Municipal Units per València

Titular Comissió Informativa d’Hisenda

Titular Comissió Informativa d’Interior i Desenvolupament Econòmic

Contacte: ana.calatayud@carcaixent.es

 

Juan José Llopis Puig
Titular Comissió Informativa de Serveis a la Ciutadania
Titular Comissió Informativa de Territori

Contacte: juan-jose.llopis@carcaixent.es

 

  • GRUP MUNICIPAL PSPV-PSOE CARCAIXENT

Sara Diert Albert
Titular Comissió Informativa d’Interior i Desenvolupament Econòmic
Titular Comissió Informativa de Territori

Contacte: sara.diert@carcaixent.es

 

Carolina Talens Canet

Portaveu Grup Municipal PSPV-PSOE Carcaixent

Titular Comissió Informativa d’Hisenda
Titular Comissió Informativa de Serveis a la Ciutadania

Contacte: carolina.talens@carcaixent.es

 

  • GRUP MUNICIPAL REINICIEM

Carles Albert Badenes
Portaveu Grup Municipal Reiniciem
Titular Comissió Informativa d’Hisenda
Titular Comissió Informativa de Serveis a la Ciutadania
Titular Comissió Informativa d’Interior i Desenvolupament Econòmic
Titular Comissió Informativa de Territori

Contacte: carles.albert@carcaixent.es